НВК"Ужгородський економічний ліцей" - Інформація про сайт

Ви вірите в дива

Цей сайт створений учнем 9-А класу НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів» Дуран Валентином у 2008 році під керівництвом вчителя інформатики Левандович Валентини Іванівни

На цьому сайті ми розповіли про наш ліцей, історію його будівлі, про наших вчителів, а також намагалися зробити його більш зручним для користувачів.

Кожний бажаючий може зареєструватися на сайті та прийняти участь у темах форуму або створити свою тему для обговорення.

Можна переглянути  сторінки нашої газети «Ліцеїст»,  та подати свої пропозиції щодо її оформлення і надіслати на електронну пошту закладу свої матеріали про життя вашого класу, та можливі зауваження.

На допомогу випускникам ліцею та іншим - створений розділ по ЗНО.

Всі, хто шукає реферати, можуть скористатися розділом «Реферати та інше» та електронною бібліотекою.

Фотогалерея розповість вам про життя учнів в нашому ліцеї.

Не забувайте відвідувати наш сайт та форум.