НВК"Ужгородський економічний ліцей" - фізики. хімії, біології, ОЗ

Голова методичного об'єднання Котьо Федір Франтович

СПИСОК

вчителів, членів групи природничого циклу

П.І.Б.

Пед.

стаж

категорія

предмет

Проблемне питання

1.

Шапран

Ольга Михайлівна

вища,

ОБЖ, біологія, природознавство

Впровадження елементів іноваційних методів викладання на уроках біології, ОБЖ, природознавства

2.

Павлина

Тетяна Іванівна

ІІ

Біологія, екологія

Формування природоохоронних знань та екологічного виховання школярів на уроках біології

3.

Дідик

Тетяна Тарасівна

вища

ОБЖ

Поглиблювати знання учнів щодо безпечної життєдіяльності та формування уміння і навички діяти в надзвичайних ситуаціях

4.

Котьо

Федір Франтович

вища

Фізика,

астрономія

Стимулювання позитивного ставлення до навчання через впровадження елементів іноваційних методів при викладанні фізики та астрономії

5.

Криницька

Тетяна Михайлівна

І

фізика,

астрономія

Стимулювання творчої

активності учнів на основі спостережень за фізичними явищами і процесами навколишнього середовища

6.

Мінко

Наталія Іванівна

ІІ

хімія

Актуалізація пізнавальної діяльності учнів під час проведення хімічного експерименту в світі використання сучасної методики

7.

Звонар

Мирослава Валеріївна

вища,

хімія

Розвиток творчих здбностей учнів та підвищення інтересу до предмету, шляхом особистісно-орієнтованого навчання з використанням елементів інноваційних методів викладання хімії

Провідні науково – методичні проблеми

1. НВК « УжЕЛ, ЗОШ  I-II ст. » : «Підвищення рівня навчально-виховного процесу шляхом впровадження освітніх інноваційних технологій на засадах особистісно орієнтованого навчання та виховання школярів.».

2. Методичне об’єднання вчителів природничого циклу :  «Розвиток творчих здібностей учнів та підвищення інтересу до вивчення предметів природничого циклу, шляхом особистісно-орієнтованого навчання з використанням елементів інноваційних методів викладання».

ТЕМАТИКА ЗАСІДАНЬ  М/О  ВЧИТЕЛІВ ПРИРОДНИЧОГО ЦИКЛУ

НА 2014 – 2015 Н. Р.

I. Мета та задачі методичного об’єднання на 2014 – 2015 н.р.      (28.08.2014)

1.1   Робоче місце вчителя. Готовність кабінетів до нового навчального року.    (Доповідач: Котьо Ф.Ф.)

1.2  Обговорення та затвердження плану роботи  м/о  на 2014 – 2015н.р. (Доповідач: Котьо Ф.Ф.)

1.3   Впровадження нової навчальної програми для учнів середньої школи з 2013 року  в 2014-2015 н.р.

(Доповідач: Звонар М.В.)

II. Календарно-тематичне планування  на 2014 – 2015 н.р.  (03.09.2014)

2.1   Календарно-тематичне планування навчально-виховного   процесу з предметів природничого циклу.

(Доповідач: Котьо Ф.Ф.)

2.2   Виступи вчителів які проходять чергову атестацію в  2014 – 2015 н.р

III  Забезпечення проведення  I-го етапу  Всеукраінських предметних  олімпіад з предметів природничого циклу. (6.10.2014)

2.1  Затвердження завдань та графіка проведення шкільних олімпіад з предметів природничого циклу . (Доповідач: Котьо Ф.Ф.)

2.2  Стан роботи  МАН в навчальному закладі з  предметів   природничого циклу.     (Доповідач: Звонар М.В.)

2.3   Різне.

IV   Організація та проведення тижня природничих дисциплін.   (06.11.2014)

3.1  Розробка плану проведення тижня природничих  дисциплін.       (Доповідач: Котьо Ф.Ф.)

3.2     Різне.

V  Аналіз виступу шкільних команд на  II-му етапі  Всеукраінських предметних  олімпіад з предметів природничого циклу .  (15.01.2015)

4.1    Аналіз виступу шкільних команд на  II-му етапі  олімпіад з предметів природничого циклу .   (Доповідач: Котьо Ф.Ф.)

4.2  Про стан проходження чергової атестації вчителями   Звонар М.В., Павлини Т.І. (Доповідачі: Звонар М.В., Павлина Т.І.)

4.3  Участь учнів навчального закладу у Всеукраїнському      фізичному конкурсі « Левеня» в 2014-2015 н.р. (Доповідач: Криницька Т.М.)

VI Підсумки роботи м/о вчителі природничого циклу за      2014 – 2015  н.р.       (03.06 2015р)

5.1  Про результати виступу шкільної  команди на захисті робіт  МАН з природничих дисциплін та участі у Всеукраїнському

фізичному конкурсі «Левеня 2015», та природознавчому конкурсі  «Колосок 2015». (Доповідач: Криницька Т.М.)

5.2  Про результати атестації вчителів Звонар М.В., Павлини Т.І. в  2014 – 2015 н.р  (Доповідач: Котьо Ф. Ф.)

5.4  Про виконання шкільної програми з предметів природничого циклу. Підсумки роботи м/о за  2014 – 2015 н.р.  (Доповідач: Котьо Ф.Ф.)