НВК"Ужгородський економічний ліцей" - математики та інформатики

Чи підтримуєте Ви введення зовнішнього незалежного оцінювання?

Голова методичного об’єднання

Сидоренко Олена Мілентіївна

Iнформацiя про членiв методичного об’єднання.

З/п

Товтик Мар’яна Володимирівна

5а, 6б, 7б, 10а

Вчитель І категорії

Тематика засiдань методичного об’єднання.

1 .Засідання ЗI.О8.2О14р.

ПЛАН

1.     Звіт про роботу шкільного м/о вчителів математики та інформатики у 2013-2014 н.р. та вибори голови м/о. (Сидоренко О.М.)

2.     Обговорення та затвердження плану роботи та проблемного питання на 2014-2015 н.р.   (Сидоренко О.М.)

3.     Круглий стіл. Обговорення та вивчення нормативних документів та методичних рекомендацій управління освіти щодо вивчення математики та інформатики у 2014-2015 н.р.   (Левандович В.1.)

4.     Про вивчення математики та інформатики у 10-х - 11-х класах за новими програмами (Муржо Г.А., Левандович В.І.)

5.     Про організацію роботи з обдарованими дітьми та залучення їх до участі у МАН та конкурсі «Кенгуру» (Тегза В.Д.)

6.     Обговорення  методичних рекомендацій МОН, молоді та спорту України щодо навчання вчителів основам ІКТ. (Левандович В.І.)

7.     Виставка науково-методичної літератури (Тегза В.Д.)

2. Засідання 20.IО.2О14р.

ПЛАН

1.     Про органiзацiю i проведення шкільних олiмпiад з математики та інформатики.

а) затвердження завдань для проведення шкільних олiмпiад;

б) створення постійно діючих консультаційних пунктів;

в) за наслідками шкільних олiмпiад затвердити склад команд для участі

у  міських олiмпiадах (Сидоренко О.М.)

2.     Про стан виконання рішення наради при директорі «Спадкоємність у 4-5 класах».(Муржо Г.А., Тегза В.Д.)

3.     Методичний діалог: «Сучасні педагогічні технології та їх впровадження в практику роботи».(Товтик М.В.)

4.     Взаємовiдвiдування та обговорення уроків вчителів з метою ознайомлення з педагогічним досвідом колег з роботою по проблемному питанню. м/о.(Тегза В.Д.)

5.     Дискусія.» Наступність у навчанні математики та інформатики.» Обмін досвідом, планування уроків повторення, узагальнюючих уроків за темами. (Муржо Г.А.)

6.     Різне.

3. Засідання 05.01.2015 р.

ПЛАН

1.     Підведення пiдсумкiв контрольних зрiзiв з математики  за І семестр 2014-2015 н.р. (Муржо Г.А.)

2.     Обговорення резулътатiв міської олiмпiади з математики та інформатики. (Левандович В.1.)

3.     Методичний діалог. «Діагностика і попередження відставання учнів у навчанні» (Муржо Г.А.)

4.     Практичне заняття. З досвіду підготовки та проведення інтегрованих уроків. (Сидоренко О.М.)

5.     Творчі звіти вчителів Тегза В.Д. та Товтик М.В. по проблемному  питанню.

6.     Обговорення плану проведення тижня математики та інформатики (всі вчителі)

4. Засідання I3.О4.2О15р.

ПЛАН

1.     Обговорення та затвердження завдань для проведення ДПА з математики у 9-х та 1 1-х класах.   (Сидоренко О.М.)

2.     Круглий стіл. Самоосвіта вчителя – запорука професійної майстерності. (Сидоренко О.М.)

3.     Творчі звіти вчителів Муржо Г.А. та Левандович В.І. по проблемному питанню.

4.     Обговорення виставки методичних наробок з проблемного питання членами м/о. (Левандович В.І.)

5.     Аналіз роботи методичного об’єднання за 2014-2015 навчальний рік.