НВК"Ужгородський економічний ліцей" - Наші новини

 
 
 
 
 
 

--



РеєстраціяМій профільГоловна


Головна





Ви увійшли якГость| Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Мій профіль
Гость
Сообщения:
Аватар
Группа:
Гости
Время:22:18


Удачного прибывания на нашем портале.Для расширеных возможностей,зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Міні-чат
Наше опитування
Ви хоч колись користувалися шпаргалками на контрольних?
Всього відповідей: 47
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
календарні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Яндекс.Погода
Форма входу

Наші недавні новини :

У рамках проведення місячника « Безпека дорожнього руху» в НВК  було проведено ряд заходів, зокрема :

 

Виставка учнівських стіннівок:  

  • Виступ агітбригади учнів 11 кл. «Світлофор» для учнів початкової школи.
  • Вікторина «Знавці правил дорожнього руху». 

На високому рівні в закладі відбулися вибори президента Ліцейної Ради. 

 

 Кандидати склали свої передвиборчі програми, виступали перед учнями старшої школи.

 

Шляхом таємного голосування був обраний достойніший Джумеля Юрій.

З чим його і вітаєм !

 

Подорож  до міста Лева

        Учні 7 - Б та 8 – А класів у супроводі класних керівників Дідик Т. Т. та Лівак М. Л. 17 жовтня 2015 року відвідали дивовижну екскурсійну поїздку до Львова.

        Одразу після прибуття, на залізничному вокзалі нас зустріла екскурсовод Ліпіцька Зоряна. Ми мали змогу взяти участь у надзвичайно цікавій та змістовній прогулянці центром Львова.

Піша прогулянка Львовом привела нас до Храму Свв. Ольги та Єлизавети.

Далі ми мали змогу відвідати Собор Св. Юра. Учні дізнались, що покровителем цього міста є Григорій Побідоносець і перед цим собором нещодавно споруджено пам’ятник Галицькому митрополиту Андрею Шептицькому.

Учні також відвідали першу аптеку, Львівську шоколадницю, де побачили весь процес приготування шоколаду, заклад швидкої їжі «Макдональдс», побували біля пам’ятників Тарасу Шевченку та Каменяру,  пройшли біля головного корпусу Львівського університету ім. І. Я. Франка, дізнались про цікаву річку Полтву, яка протікає під Львівським оперним театром на глибині 9 м. Також побували на площі Ринок, піднялися на оглядову вежу ратуші (висота 65 м), подолали понад 400 сходинок для того, щоб подивитись із висоти пташиного польоту панораму старовинного міста Лева.

                           Про успіхи у навчанні:

  2014-2015 навчальний рік  

            Приємно відзначити учнів – призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та вчителів, які підготували призерів:

Барна Іванна   - 8- А клас, І місце з хімії, вчитель Звонар М.В.

Симодейко Мар'ян - 7-А клас, ІІ місце з хімії, вчитель Звонар М.В.

Журавель Андрій - 9-А клас, ІІІ місце з фізики, вчитель Котьо Ф.Ф.

Ніжегородов Нікіта - 9-Б клас, ІІІ місце з фізики, вчитель Котьо Ф.Ф.

Ходаковська Андріана - 8-А клас, ІІІ місце з географії, вчитель Палагонич М.І.

Результати учасників II етапу

ХV Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика

у 2014/2015 н.р.

ПІБ учителя          (повністю)

ПІБ учня (повністю)

Клас

Попередні результати учасників

Бали

Місце

1

Бреза-Кривлянська Марія Іванівна

Щобак Вікторія Павлівна

3

5

20

2

Биркович Вікторія Іванівна

Барна Юлія Іванівна

4

12,5

14

3

Лівак Моніка Лайошівна

Рурич Світлана Василівна

5

14

15

4

Глеба Маргарита Олександрівна

Бута Владислав Васильович

6

15,5

11

5

Глушко Вікторія Володимирівна

Готра Алла Вікторівна

7

19

8

6

Глеба Маргарита Олександрівна

Ходаковська Андріана Ігорівна

8

16

6

7

Глеба Маргарита Олександрівна

Тимканич Катерина Едуардівна

9

15

11

8

Рурич Романа Федорівна

Іваниш Даніела Павлівна

10

10,5

11

9

Глушко Вікторія Володимирівна

Романенко Артур Артурович

11

12

12

                               Результати учасників II етапу

V Міжнародного мовно-літературного конкурсу

 учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ПІБ учителя          (повністю)

ПІБ учня (повністю)

Клас

Попередні результати учасників

Бали

Місце

1

Глеба Маргарита Олександрівна

Товтик Ольга Михайлівна

6

7

4

2

Глушко Вікторія Володимирівна

Готра Алла Вікторівна

7

4

10

3

Глеба Маргарита Олександрівна

Ходаковська Андріана Ігорівна

8

6,5

2

4

Глеба Маргарита Олександрівна

Тимканич Катерина Едуардівна

9

4

6

5

Рурич Романа Федорівна

Іваниш Даніела Павлівна

10

2

9

 

 

 

 

 

 

 

А тепер про спорт 

На протязі 2014-2015 навчального року команди учнів ліцею брали участь у наступних заходах:

  1. У змаганнях:

«Шкіряний м’яч» серед учнів 5-7 класів та збірних шкіл.

З волейболу серед дівчат та хлопців– 4 місце зайняла команда хлопців.

З баскетболу серед дівчат та хлопців

«Веселі старти» серед учнів 5-х класів – 5 місце

«Старти надій» серед учнів 7-х класів

«Козацький гарт» збірна школи зайняла ІV місце

«Олімпійські надії» серед 9-х класів:

  І місце у стрибках у довжину з розбігу зайняв Долгов Володимир

ІІІ місце естафета 4х100м серед хлопців (Долгов В., Мшанецький В., Булеца І., Дуран В.)

ІV місце естафета 4х100 серед дівчат (Баранова К., Хрустальова А., Ходаковська А., Іванова К.)

ІІІ місце комбінована «швецька» естафета (Мшанецький В., Райчинець О., Ешток Е., Ходаковська А.)

ІV місце у забігу на 100м серед хлопців (Мшанецький В.)

V місце  у стрибках у довжину з розбігу серед дівчат (Шутяк Л.)

  1. Приймали участь у міських естафетах, де зайняли 5 місце. (Райчинець О., Гряділь О., Баранова К., Ешток Е., Ходаковська А., Корпош А., Хрустальова А., Долгов В.)

Хочеться відзначити хорошу роботу вчителів фізичної культури закладу Шмигельського Г.В., Шклярук В.В., Попович О.І., які підготували учнів до змагань.

2013-2014 навчальний рік  

            Приємно відзначити учнів – призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та вчителів, які підготували призерів:

Ходаковська Андріана – 7- А клас, ІІІ місце з фізики вчитель Котьо Ф.Ф.;

Журавель Андрій           – 8-А клас, ІІІ місце з фізики вчитель Котьо Ф.Ф.;

Граб Ігор                            – 8-А клас, ІІІ місце з фізики вчитель Котьо Ф.Ф.;

Олійник Ліліана             - 9-А клас, ІІ місце з правознавства вчитель Бодня Т.В., ІІІ місце з французької мови вчитель Рурич Р.Ф.;

Романенко Артур          – 10 клас, І місце з економіки, вчитель Корчинська Ж.М., ІІІ місце з географії, вчитель Баранцева Т.М.;

Куртанич Оксана          – 11 клас, І місце з інформаційних технологій, вчитель Левандович В.І.;

Долик Станіслав            – 11 клас, ІІ місце з інформаційних технологій, вчитель Левандович В.І.;

Куштан Марина            – 11 клас, педагогіка та психологія, практичний психолог Скомська В.В.

                                                     Визнати  призерами І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН  :

- Куртанич Оксану (11 клас) – ІІ місце у секції „Науково-технічна творчість”, наукове відділення „Технічні науки”, науковий керівник Криницька Т.М.;

- Олійник Ліліанну (9-А клас) –  ІІІ місце у секції “Правознавство” , наукове відділення „Філософії та суспільствознавства”, науковий керівник Бодня Т.В.;

- Романенко Артура (10 клас) – ІІІ місце у секції “ Історичне краєзнавство”,  наукове відділення „Історії”, науковий керівник Мазур В.Б.

- Бокоча Михайла (11 клас) – ІІІ місце у секції “Астрономія та астрофізика”, наукове відділення „Фізика та астрономія”, науковий керівник Криницька Т.М

     2011-2012 навчальний рік

Відмітити учнів - переможців ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін:

Хімія: Куртанич Оксана(9-А клас ) - ІІ місце (вчитель Звонар М.В.);

 

                 Мучичку Ярослава ( 8-А клас) – ІІ місце ( вчитель Звонар М.В.);

Правознавство: Куштан Марина(9-А клас) - ІІ місце (вчитель Бодня Т.В.);

 

Російська мова та література: Полянська Юлія (11-Б клас) - ІІІ місце (вчитель Дземюк Н.І.);

Інформатика: Куртанич Оксана(9-А клас ) - І місце (вчитель Левандович В.І.);

Інформаційні технології: Ясеновська Тетяна(11-А клас) - І місце (вчитель Левандович В.І.);

Обслуговуюча праця: Чорнак Алла(9 клас) - ІІ місце (вчитель Дідик Т.Т.)

Образотворче мистецтво: Ходаковську Андріану ( 5-А клас) – ІІІ місце (вчитель Мельник О.В.)

НАШІ ДОСЯГНЕННЯ НА І ЕТАПІ

ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ МАЛОЇ АКАДЕМІЇ НАУК

 

-    Ясеновська Тетяна (11-Аклас) – І місце, відділення комп’ютерних наук, секція інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту – вчитель Левандович В.І.;

- Ковач Крістіан (9-Б клас) – І місце, відділення комп’ютерних наук, секція Іnternet технології та Web- дизайн – вчитель Левандович В.І.;

-    Станков Віктор (8-Аклас) – ІІ місце, секція «Історія України» – вчитель Мазур.Б.

-    Козак Майя (10 клас) – ІІ місце, секція «Астрономія» – вчитель Котьо Ф.Ф.

-    Куштан Марину (9-А клас) – ІІІ місце з правознавства– вчитель Бодня Т.В.

-    Шведяк Діана (8-А клас) – ІІІ місце, секція «Українська література» – вчитель Глушко В.В.

-    Чуса Ганна (10 клас) – ІІІ місце, секція «Мікро та макроекономіка» – вчитель Палагонич М.І.

2010 -2011 навчальний рік

 

 

 

    Відмітити  учнів – переможців І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад  з базових дисциплін :

 Українська мова: Мучичка Ярослав-7-А клас, Шведяк Діана – 7-А клас, Куштан Марина -8-А клас,

Ардель Іванна – 9-А клас, Федак Інна -10-Б клас, Глеба Олександр – 11 клас

 Російська мова: Хамарито Олена – 9-Б клас, Полянська Юлія – 10-Б клас

 Англійська мова: Куртанич Оксана – 8-А клас, Козак Майя - 9-А клас, Деде Віолетта – 10-А клас, 

Глеба Олександр -11 клас

 Історія: Куртанич Оксана – 8-А клас, Сакал Ніколетта -10-А клас, Козак Майя - 9-А клас,

Богдан Домінік -11 клас

 Правознавство: Козак Майя - 9-А клас, Любомирський Валерій – 10-Б клас, Глеба Олександр -11 клас

 Географія: Романенко Артур -7-А клас, Майхеркевич Ірина -8-Б клас, Ардель Іванна – 9-А клас,

Ясеновська Тетяна -10-А клас

Економіка: Глеба Олександр -11 клас, Щербанич Любомир – 11 клас

Математика: Кастровська Надія -6-А клас,  Романенко Артур -7-А клас, Куртанич Оксана – 8-А клас,

Козак Майя - 9-А клас, Журавель Владислав -10-А клас

Інформатика: Хамарито Олена – 9-Б клас, Дзьоба Марина -10-А клас, Глеба Олександр -11 клас

Фізика: Капліченко Максим -7-Б клас, Майхеркевич Ірина -8-Б клас, Козак Майя - 9-А клас

Біологія: Куштан Марина -8-А клас, Сентипал Мартін -  9-А клас, Мотиленко Володимир - 10-Б клас,

Рошко Андрій-  11 клас

Образотворче мистецтво: Мага Світлана - 5-Б клас , Олійник Ліліана -6-а клас, Мілеант Олександра – 7-А клас

Обслуговуюча праця: Кобозєва Каріна -8-а клас

                 

               


Пошук
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Годинник
КАЛЕНДАР
ПЛЕЄР
Цікава статистика
Софт
Цікаве
Друзі в інтернеті
Методическая копилка учителя информатики formula.co.ua – математика для школи formula.co.ua – математика для школи Освітній портал
НВК "Ужгородський економічний ліцей" © 2016