Загальна кількість вчителів - 59
З них :
Вища категорія - 29
" Вчитель - методист" - 5

"Старший вчитель" - 16
І категорія - 16
ІІ категорія - 6
Спеціаліст - 8

Нагороджено значком
„Відмінник Освіти України”:


Муржо Ганна Амброзіївна, Сидоренко Олена Мілентіївна, Сітак Людмила В’ячеславівна, Левандович Валентина Іванівна, Акіньшина Єва Степанівна, Токарська Ганна Юріївна, Колесник Надія Іванівна, Бодня Тетяна Верусівна, Зам'ятіна Тетяна Олександрівна, 
Батманова Галина Макарівна, Шалда Лілія Олександрівна

Нагороджено грамотою
Міністерства Освіти України:


Муржо Ганна Амброзіївна, Орос Лариса Олексіївна, Батманова Галина Макарівна, Бодня Тетяна Верусівна,  Баранцева Тетяна Миколаївна, Колесник Надія Іванівна, Звонар Мирослава Василівна, Левандович Валентина Івінівна
Конкретніше про наших вчителів

СПИСОК

педагогічних працівників НВK

1. Роман Людмила Володимирівна  - директор НВК, вища категорія, «старший вчитель», вчитель французської мови

2. Пойда Наталія Михайлівна           - заступник директора з НМР,  вища, „вчитель-методист”, вчитель музики

3. Звонар Мирослава Валеріївна    - заступник директора з  НВР,  вища, "старший вчитель", вчитель хімії

4. Заяць Маріанна Юріївна              - заступник директора з ВР  , вища, „вчитель-методист”, вчитель музики

5. Муржо Ганна Амброзіївна            - вчитель математики, вища, „старший вчитель”

6. Товтик Мар’яна Володимирівна   - вчитель математики, 1 категорія

7.Лівак Моніка Лайошівна              - вчитель укр.мови та літератури, вища

8.Глушко Вікторія Володимирівна  - вчитель укр.мови та літератури, вища

9. Глеба Маргарита  Олександрівна - вчитель укр.мови та літератури, Ікатегорія

10. Рурич Романа Федорівна               - вчитель укр.мови та літератури, вища

11.Дземюк Наталія Іванівна             - вчитель рос.мови та літератури, вища, „старший вчитель”

12.Дідик Тетяна Тарасівна                - вчитель рос.мови та літератури, ОБЖ, вища

13.Цоцко Мар’яна Іванівна              - вчитель рос.мови та літератури, І категорія      

14.Мазур Віктор Борисович             - вчитель історії, вища

15.Бодня Тетяна Верусівна              - вчитель історії, права, вища, „старший вчитель”

16.Баранцева Тетяна Миколаївна    - вчитель географії, вища, „старший вчитель”

17.Мінко Наталія Іванівна                - вчитель хімії, ІІ категорія

18.Котьо Федір Франтович              - вчитель фізики, І категорія

19.Криницька Тетяна М.                  - вчитель фізики, І категорія

20.Колесник Надія Іванівна            - вчитель англ..мови, вища, „старший вчитель”

21.Лях Єва Олександрівна             - вчитель англ..мови, І категорія

22.Онофрій Наталія Юріївна           - вчитель англ..мови, І категорія

23.Шапран Ольга Михайлівна         - вчитель  ОБЖ, вища, „старший вчитель”

24.Янчій Ольга Велер’янівна           - вчитель початкової школи, спеціаліст

25Палагонич Марина Іванівна        - вчитель географії та економіки, вища