НВК"Ужгородський економічний ліцей" - Наші вчителі

Ви хоч колись користувалися шпаргалками на контрольних?

Загальна кількість вчителів - 59
З них :
Вища категорія - 29
" Вчитель - методист" - 5

"Старший вчитель" - 16
І категорія - 16
ІІ категорія - 6
Спеціаліст - 8

Нагороджено значком
„Відмінник Освіти України”:

Муржо Ганна Амброзіївна, Сидоренко Олена Мілентіївна, Сітак Людмила В’ячеславівна, Левандович Валентина Іванівна, Акіньшина Єва Степанівна, Токарська Ганна Юріївна, Колесник Надія Іванівна, Бодня Тетяна Верусівна, Зам'ятіна Тетяна Олександрівна,
Батманова Галина Макарівна, Шалда Лілія Олександрівна