НВК"Ужгородський економічний ліцей" - ПРОВЕДЕНІ ЗАХОДИ

Чи підтримуєте Ви введення зовнішнього незалежного оцінювання?

2 квітня 2015 року на базі нашого закладу відбулось міське засідання МО вчителів образотворчого мистецтва на тему "Формування у школярів мистецьких компетентностей у процесі художньої діяльності шдляхом набуття власного досвіду" Вчителі слухали доповідь вчителя образотворчого мистецтва нашого закладу Мельник О.В. на тему "Емоційно-естетичний розвиток дітей під час практичної роботит на уроках образотворчого мистецтва" та брали активну участь у майстер-класі вчителя з виготовлення пасхальної листівки у техніці мармурування паперу.