НВК"Ужгородський економічний ліцей" - Випускники ліцею

 
 
 
 
 
 

--



РеєстраціяМій профільГоловна


Головна





Ви увійшли якГость| Група "Гости"Вітаю Вас Гость | RSS

Меню сайту
Мій профіль
Гость
Сообщения:
Аватар
Группа:
Гости
Время:20:52


Удачного прибывания на нашем портале.Для расширеных возможностей,зарегистрируйтесь или авторизуйтесь!
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 154
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
календарні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Погода
Яндекс.Погода
Форма входу

 

 

       Перший випуск ліцею відбувся 21 червня 2008 року.

 

Список випускників 2007-2008 навчального року
                                                

11-А клас

Класний керівник –Бодня Тетяна Верусівна 

 

  1. Абдулова Гюльнара Азерівна

  2. Борецька Тереза Іванівна

  3. Брагінець Діана Михайлівна

  4. Гладинець Олександр Іванович

  5. Кноблох Габрієла Іванівна

  6. Кочієру Артур Ігорович

  7. Лаба Євгеній Євгенійович

  8. Лелекач Тетяна Іванівна

  9. Пастор Олександр Іванович

  10. Поляк Валерія Володимирівна

  11. Сідор Віктор Вікторович

  12. Старіцин Андрій Юрійович

  13. Черкун Василь Юрійович

  14. Шимко Антон Іванович

11-Б клас

Класний керівник – Левандович Валентина Іванівна

1.    Газуда Євген Юрійович

2.    Годьмаш Іван Сергійович

3.    Гундза Катерина Ярославівна

4.    Данило Микола Степанович

5.    Костів Світлана Іванівна

6.    Кривка Павло Юрійович

7.    Кулчар Беата Тиберіївна

8.    Лайкун Каріна Олександрівна

9.    Мачула Олександр Юрійович

10. Медведєва Марина Сергіївна

11. Мунило Лілія Василівна

12. Панченко Роман Володимирович

13. Пермякова Олена Петрівна

14. Петрова Антоніна Василівна

15. Руденко Габріелла Євгенівна

16. Савельєва Каріна Ігорівна

17. Ткаченко Роман Євгенович

18. Цап  Євген Юрійович

19. Черпак Павло Павлович

20. Чомоляк Юрій Юрійович

21. Шован Мирослава Анатоліївна

22. Шустовських Анастасія Олексіївна

 

 
Другий випуск ліцею відбувся 25 червня 2009 року
 
Список випускників 2008-2009 начального року

                  11-А клас                   класний керівник - Акіньшина Єва Степанівна

1.Бабунич Роман Богданович      

2.Безверхий  Петро Сергійович  

3.Биркович Аліна Василівна              

4.Бардзак Ганна Іванівна              

5. Вошко Іван Олександрович      

6. Герасименко Тетяна Анатоліївна    

7. Геревич Яна Вікторівна 

8.Данко Вікторія Костянтинівна 

9.Каграманова Каріна Геннадіївна 

10.Камінський Максим Андрійович

11.Кузьма Марія Йосипівна

12.Куцина Віктор Анатолійович 

13.Лагіта Едуард Олександрович

14.Лішка Андріанна Андріївна 

15.Лущак Констянтин Володимирович  

16. Мальованик Марія-Корнелія   

      Олександрівна                  

17.Микович Агнеса Михайлівна  

18.Нергеш Едуард Вікторович   

19.Панусова Анастасія Сергіївна                

20.Поптик Яна Михайлівна      

21.Рябак Іванна Степанівна

22.Сідор Михайло Сергійович

23.Слінські Наталія Бейлівна

24.Солодко Наталія В’ячеславівна

25.Сорока Лілія Вікторівна

26.Станичак Віталій Іванович

27.Токар Євгеній Вікентійович

28.Трещак Юрій Юрійович

29.Ухаль Сергій Сергійович

30.Цапич Йосип Йосипович

 

               11-Б клас

класний керівник –  Тегза

Віра Дмитрівна

  1. Бєлова Олександра Сергіївна

  2. Богомольна Олена Юріївна

 3. Гашпаров Сергій Ми хайлович

 4. Гордійчук Михайло Сергійович

 5. Гузов Андріана Михайлівна

 6. Довгінка Артем Іванович

 7. Кищак Юрій Вікторович

8. Ковач Альона Степанівна

9. Купревич Ганна Вікторівна

10. Малогін Юрій Юрійович

11. Маюк Тетяна Едуардівна

12. Мерцин Ганна Володимирівна

13. Ножка Анастасія Віталіївна

14. Папп Ружена Йосипівна

15. Плеша Анатолій Анатолійович

16. Ратвай Марія Василівна

17. Санін Микита Дмитрович

18. Скрипка Ольга Андріївна

19. Сутика Марія Василівна

20. Юричко Руслан Григорович

 

 
Третій випуск ліцею відбувся 28 травня 2010 року
    
Список випускників 2009-2010 начального року  
 

11-А клас

Класний керівник – Глушко Вікторія Володимирівна

  1. Бандура Микола Миколайович
  2. Бодня Василь Васильович
  3. Кондрашкова Ірина Анатоліївна
  4. Король Каміла Сергіївна
  5. Кость Владислав Іванович
  6. Кочіш Михайло Михайлович
  7. Лабзенко Едуард Вадимович
  8. Левицькі Рената Миколаївна
  9. Осадча Кристина Вадимівна
  10. Пилипенко Олександр Ігорович
  11. Понзель Юлія Вікторівна
  12. Поршун Віктор Вікторович
  13. Руснак Лаура Анатоліївна
  14. Сабодош Роберт Юрійович
  15. Сокач Дмитро Андрійович
  16. Томинець Мар’яна Юріївна
  17. Феделеш Рената Віталіївна
  18. Фія Олександр Ярославович
  19. Хоменчук Дарина Миколаївна
  20. Христенко Ірина Грантівна
  21. Штернберг Олександр Ілліч
 

 

11-Б клас

Класний керівник – Котьо Федір Франтович

  1. Ганькович В’ячеслав Олексійович
  2. Гливка Вікторія Генадіївна
  3. Горощак Олександр Васильович
  4. Дзьоба Рената Іванівна
  5. Душенко Христина Сергіївна
  6. Капліченко Антон Ігорович
  7. Кітікарь Тетяна Анатоліївна
  8. Куруц Дмитро Іванович
  9. Лацко Євген Васильович
  10. Михайленко Ольга Миколаївна
  11. Моісеєва Альона Ігорівна
  12. Мотиль Юлія Ігорівна
  13. Мурга Ігор Робертович
  14. Мушинський Артур Віталійович
  15. Пуківська Тетяна Ігорівна
  16. Свірь Артем Сергійович
  17. Станко Вікторія Іванівна
  18. Фленько Ігор Васильович

11-В клас (російський)

Класний керівник - Цоцко Мар'яна Іванівна

  1. Гаранчевський Альбін Анатолійович

  2. Ковтан Сандра Геннадіївна

  3. Кребс Олександра Олександрівна

  4. Мицик Євген Тарасович

  5. Плісова Вікторія Валеріївна

  6. Товт Ксенія Вікторівна

  7. Штром Роберт Федорович

 

 
 

  Четвертий випуск ліцею відбувся 27 травня 2011 року    

   

          Список випускників 2010-2011 навчального року

11 клас

Класний керівник – Глеба Маргарита Олександрівна

 
  1. Бабидорич Марія Василівна
  2. Білобродка  Михайло Ігорович
     
  3. Блискун Руслана Юріївна
     
  4. Богдан Домінік Юрійович
     
  5. Газуда Андрій Юрійович
     
  6. Глеба Олександр Васильович
     
  7. Каплар Богдан Васильович
     
  8. Котес Василь Васильович
     
  9. Купрієнко Юлія Олегівна
     
  10. Мігалішко Ян Володимирович
     
  11. Павлик Надія Емерихівна
     
  12. Парафейник Кирило-Євгеній Євгенійович
     
  13. Рошко Андрій Мирославович
     
  14. Спасова Даніела Л’єрковн 

Пошук
ГАРЯЧА ЛІНІЯ
Годинник
КАЛЕНДАР
ПЛЕЄР
Цікава статистика
Софт
Цікаве
Друзі в інтернеті
Методическая копилка учителя информатики formula.co.ua – математика для школи formula.co.ua – математика для школи Освітній портал
НВК "Ужгородський економічний ліцей" © 2016