Конкурс "Учитель року- 2015" - 30 Грудня 2014 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Як ви ввжаєте, яка користь від пробного оцінювання?

Головна » 2014 » Грудень » 30 » Конкурс "Учитель року- 2015"
Конкурс "Учитель року- 2015"

«Той, хто хоче змінити світ, повинен починати з себе»

Саме ці слова стали девізом І (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2015», яке проходило в стінах ЗОШ № 4 м.Ужгорода 15 грудня 2014 року. З вітальним словом до учасників конкурсу звернулися начальник управління освіти Ужгородської міської ради Бабунич О.Ю. та завідувач  методичним кабінетом Даньків І.З., які висловили думку про те, що важливим для реалізації основної мети конкурсу є піднесення престижу вчительської професії у суспільстві. Сьогодення вимагає від кожного вчителя відповідальності за свою роботу, відмови від шаблонних форм і методів роботи, уміння творчо будувати навчально-виховний процес. Головне – вчитель має бути творчою особистістю. Творчим може бути і молодий вчитель, і учитель з великим педагогічним стажем.                              «Учитель року» – це і конкурс професійної майстерності, і свято вчительської душі. Значення конкурсу величезне: він допомагає визначити кращих педагогів, підвищує статус педагогічної професії, привертає увагу громадськості до проблеми освіти.

НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І –ІІ ступенів» у 2014-15 н.р. гідно представлений вчителем образотворчого мистецтва Мельник О.В. у номінації «Образотворче мистецтво».  Педагог презентувала колегам відеоролик – майстер-клас з витинанки у формі українських вечорниць, а також порфоліо- представлення власної педагогічної ідеї.  Із заслуженою перемогою вчительку привітали заступник міського голови з питань гуманітарної освіти О.Травіна та голова профспілки М.Мегеш, які акцентували, що конкурс «Учитель року» – це хороша можливість випробувати себе, відкрити нові грані своєї педагогічної майстерності перед колегами, а часто і для себе відкрити приховані можливості творчої особистості.

Тож побажаємо Ользі Валеріївні подальших успіхів і здобутків! Нехай ніколи не вичерпуються запаси її оптимізму, натхнення і професіоналізму,  хай ІІ (обласний) тур Конкурсу розкриє перед нею нові обрії, можливості щодо пізнання себе та світу!

Переглядів: 111 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0