Перший дзвоник! - 2 Вересня 2015 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Ви хоч колись користувалися шпаргалками на контрольних?

Головна » 2015 » Вересень » 2 » Перший дзвоник!
Перший дзвоник!
В НВК «Ужгородський економічний ліцей» відсвяткували День знань. Урочистості додав вигляд оновленого фасаду школи, який відрестраврували за час літніх канікул. Директор ліцею Людмила Роман подякувала міській владі Ужгорода за підтримку навчального закладу.
Розпочали урочисту лінійку з винесення Прапору України та виконання Державного Гімну України.
«З цього дня для першокласників розпочинається невідомий, цікавий але нелегкий шлях. Ми приймаємо вас у нашу учнівську родину. Ви запам’ятаєте цей день на все життя, адже школа стане для вас другою домівкою. Тут ви навчитеся шанувати мову та рідну землю», – привітала наймолодших учнів школи Людмила Роман.
Відтак першокласники розказали віршики про те, як добре вони навчатимуться в школі та про всі можливі майбутні здобутки.
«Сьогодні школа святкує 55 років. У неї довга історія, тут деякий час навіть був міськвиконком. Я сам закінчив цю школу і провів тут своє дитинство. Я вітаю вас із Днем знань, хочу побажати нашим першачкам, щоб вони вивчилися в цій чудовій школі в центрі міста. Щоб набули такі знання, якими б пишалася держава. Старшокласникам – щоб успішно завершили навчання, знайшли свій шлях у житті», – привітав школярів міський голова Ужгорода Віктор Погорєлов.
За традицією випускник та першокласниця продзвеніли у дзвіночок і тим самим розпочали новий навчальний рік.
По завершенню лінійки батьки влаштовували фотосесії, адже більшість дітей та дорослих прийшли до школи в чудових вишиванках. Після цього учнів запросили на класну годину.
ПОСИЛАННЯ
Переглядів: 190 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0