Про нагородження стипендією голови ради НВК „УжЕЛ, ЗОШ І –ІІ ступенів” „Кращий учень” - 9 Листопада 2010 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Ви вірите в дива

Головна » 2010 » Листопад » 9 » Про нагородження стипендією голови ради НВК „УжЕЛ, ЗОШ І –ІІ ступенів” „Кращий учень”

На виконання   „Державної цільової програми роботи з обдарованою молоддю на 2007/2010 рр.”, затвердженої Постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.07 р. № 1016 , програми  НВК „УжЕЛ, ЗОШ І –ІІ ступенів” „Талант” щодо роботи з обдарованими учнями ,  з метою стимулювання інтелектуального і творчого розвитку учнів  закладу ,  відповідно до поданих протоколів класних зборів 5-11 класів  за вересень та жовтень 2010 року , визначені 12 претендентів на нагородження стипендією голови ради закладу „Кращий учень” .

За результатами оцінювання рівня навчальних досягнень учнів 5-11 класів за жовтень 2010 року рейтинг кандидатів наступний :

-         Круцей Тетяна – 8-Б клас – 10,66

-         Іваниш Данієла – 6-а клас – 10, 49

-         Глеба Олександр – 11 клас – 10,36

за лютий-березень 2011 року рейтинг кандидатів наступний:

Куртанич Оксана - 8-А клас  -10,73

Козак Майя - 9-А клас - 10,55

Виходячи із вищенаведеного ,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити постійно діючу комісію НВК для визначення переможця на нагородження стипендією „Кращий учень НВК” у складі :

Роман Л.В. – директор НВК – голова комісії ;

• Звонар М.В. –  заступник директора з НВР- член комісії ;

• Пойда Н.М.-  заступник директора з НМР- член комісії.

2.За результатами таємного голосування визнати  найкращим учнем  закладу і нагородити стипендією „Кращий учень вересня 2010  року”  Козак Майю – ученицю 9-А класу.

3.За результатами навчальних досягнень визнати найкращим учнем жовтня 2010 року  і нагородити  стипендією „Кращий учень НВК ”  Круцевич Тетяну – ученицю 8-Б класу.

4.За результатами навчальних досягнень визнати найкращим учнем січня 2011 року  і нагородити  стипендією „Кращий учень НВК ”  Глебу Олександра – учня 11 класу.

5.За результатами навчальних досягнень визнати найкращим учнем лютого 2011 року  і нагородити  стипендією „Кращий учень НВК ”  Куртанич Оксану – ученицю 8-А класу.

6.За результатами навчальних досягнень визнати найкращим учнем березня 2011 року  і нагородити  стипендією „Кращий учень НВК ”  Козак Майю – ученицю 9-А класу.

4.Вручення щомісячної стипендії „Кращий учень НВК” у розмірі 100 гривень здійснюється  головою ради закладу Бутаковою О.Г. в урочистій обстановці.

Переглядів: 377 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0