Про проведення засідання ММО вчителів початкових класів - 30 Грудня 2014 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Головна » 2014 » Грудень » 30 » Про проведення засідання ММО вчителів початкових класів
Про проведення засідання ММО вчителів початкових класів

13 листопада 2014  року на базі НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів» відбулося методичне об’єднання  вчителів 4-х класів м.Ужгорода  з проблемного питання «Формування ключових компетентностей молодших школярів». Тему ММО, його теоретичні аспекти у формуванні ключових компетентностей молодших учнів, окреслила методист управління освіти Ужгородської міської ради Юрик О.М., яка наголосила на тому, що впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти базується на компетентнісному підході. Це означає, що мета педагогічної діяльності вчителя початкових класів – сформувати компетентну особистість молодшого школяра на основі розвитку пізнавального інтересу, навчити самостійно мислити, озброїти для цього знаннями, вміннями та навичками.

Директор закладу Роман Л.В. в цікавій формі представила роботу методичного об’єднання вчителів початкової школи і закладу в цілому, наголосила на тому, що педагогічний колектив НВК «УжЕЛ» - це однодумці, які разом вирішують проблеми виховання і навчання,  це люди, які працюють над спільною справою, щоб заклад став школою радості для учня, школою творчості для вчителя, школою спокою для батьків, школою спілкування для колег.

Заступник директора з навчальної роботи НВК «УжЕЛ» Пойда Наталія Михайлівна розповіла про шляхи здійснення компетентнісного підходу у вихованні випускника початкової школи, звернула увагу на міжпредметні та інтегровані зв’язки на уроках у початкових класах.

Практичну сторону теми розкрили вчителі 4-х класів Биркович В.І. та Мельник О.В., які представили колегам цікаві уроки з української мови «Узагальнення та систематизація знань за темою «Іменник як частина мови» (Биркович В.І.,4-Б)  та  математики «Прості і складені задачі на визначення часу, швидкості і відстані» (Мельник О.В.,4-А).

Із набутками досвіду щодо формування орфографічної грамотності молодших школярів поділилась вчитель  4-Б класу Биркович Вікторія Іванівна, яка представила присутнім колегам власний невеличкий посібник «Вправи для формування умінь і навичок грамотного письма», який часто використовує в практичній роботі.

Вчителі початкових класів міста дали високу оцінку проведеним урокам та засіданню в цілому.

Переглядів: 125 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0