Про засідання методичного об'єднання вчителів художньої культури - 30 Грудня 2014 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Вам подобається вчитися тут??

Головна » 2014 » Грудень » 30 » Про засідання методичного об'єднання вчителів художньої культури
Про засідання методичного об'єднання вчителів художньої культури

6 листопада 2014 року в НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів» відбулося засідання міського методичного об'єднання вчителів художньої культури, загальною темою якого було «Формування духовно – моральних якостей учнів на уроках художньої культури».

З планом роботи методичного об'єднання ознайомила учасників методист методичного кабінету управління освіти Ужгородської міської ради Пріц О.М., презентувала заклад директор НВК Роман Л.В. та ознайомила з «Краєзнавчими аспектами у формуванні моральних цінностей учнів» голова ММО вчителів художньої культури Шек К.В.

Пойда Н.М., заступник директора з НР, вчитель художньої культури НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ступенів» ознайомила з творчою лабораторією вчителів художньої культури закладу «Шляхи формування духовно – моральних якостей учнів на уроках художньої культури»; майстер – клас з теми «Архітектурна спадщина Закарпаття» провела Заяць М.Ю., заступник директора з виховної роботи, вчитель художньої культури НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ступенів». Учителі художньої культури презентували творчі проекти учнів «Подорож пам'ятними місцями рідного краю».

Родзинкою засідання став виступ Приймича М.В., кандидата мистецтвознавства, доцента Закарпатського художнього інституту «Роль пам'яток сакрального мистецтва у формуванні естетичних і культурних орієнтирів» та перегляд фрагментів відеофільму «Замки Закарпаття».

Підсумком роботи ММО художньої культури стали такі слова: «Діди і прадіди залишили нам у спадок симфонію величних храмів і замків, поезію затишних куточків, красу розкішних парків, скверів та алей. Тож будьмо гідними цього спадку. Щоденною працею творімо європейське обличчя Закарпаття. І маючи таке багате минуле і таких талановитих людей, на наш край чекає велике майбутнє».

У підведенні підсумків головою ММО вчителів художньої культури було відзначено креативність проведення методичного об'єднання, нетрадиційний підхід, а Пріц О.М., методист методичного кабінету управ-ління освіти Ужгородської міської ради, запропонувала продовжувати та вдосконалювати таку форму проведення ММО вчителів художньої культури

Переглядів: 75 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0