Щиро вітаю із Днем знань та початком нового навчального року! - 31 Серпня 2014 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Ви хоч колись користувалися шпаргалками на контрольних?

Головна » 2014 » Серпень » 31 » Щиро вітаю із Днем знань та початком нового навчального року!
Щиро вітаю із Днем знань та початком нового навчального року!

Шановні вчителі, дорогі учні та батьки!

Щиро вітаю вас із Днем знань та початком нового навчального року!

День знань – не лише старт чергового етапу освітнього процесу, не просто загальнодержавне, загальнонаціональне свято, це свято – глибоко родинне і об’єднуюче. Адже діти цього дня сядуть за одні парти, у них будуть одні вчителі й політичні пристрасті дорослих залишаться далеко за межами навчального закладу.

Дорогі вчителі, на ваші плечі покладена висока місія – ви маєте не лише дати учням і студентам знання та допомогти їм визначити майбутню професію. Ваше завдання – виховати повноцінних, шанованих членів нашого суспільства, кожен з яких – особистість, патріот своєї Вітчизни.

Тож, із вдячністю за щоденну важку працю, за шляхетну справу вклоняюся перед вчителями, які дарують знання й тепло своїх сердець, віддаючи кожному вихованцю частинку душі.

З особливим теплом звертаюся до першокласників. Пам’ятайте, усі перешкоди долаються силою знань. Могутня, процвітаюча держава починається зі шкільних класів, зі спортивних залів, бібліотек та лабораторій. Саме ваше прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою гідного майбутнього.

Хочу побажати усім успішного навчального року, міцного здоров’я, щастя, невичерпної енергії та творчих здобутків.

Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця і наповнюють їх святковим настроєм!

З повагою, директор НВК Роман Людмила Володимирівна

Переглядів: 121 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0