Свято Букварика - 28 Травня 2015 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Вам подобається вчитися тут??

Головна » 2015 » Травень » 28 » Свято Букварика
Свято Букварика

21 травня 2015 року в нашій школі відбулося традиційне шкільне свято Букварика, участь у якому взяли учні 1-А класу та 1-Б класу,  їх класні керівники Поляк Н.В. та Гойдаш В.І,та вчитель музичного мистецтва Заяць М.Ю.
            Тепер першокласники, піднялися ще на одну сходинку на шляху до знань. Скільки старань доклали для цього діти разом зі своїми рідними. Умінням читати вони завдячують Буквареві. Ця книга, з якої починали всі, – перша сходинка на шляху у великий світ знань. А попереду  їх чекає  глибока книжкова криниця.

З нагоди радісного і разом з тим трішки сумного свята в житті маленьких першокласників зібралися гості – вчителі, класні керівники,  учні всіх класів, батьки і рідні першокласників. Перед присутніми розгорнулося святкове дійство. Казкова атмосфера, жарти, веселі пісні, загадки, які учні старанно підготували і продумали разом з класним керівником та вчителем музичного мистецтва, не залишили байдужими нікого з присутніх у залі. Всі учні першого класу були нагороджені дипломами, про те, що закінчили вивчення Букварика та вміють гарно читати, що стало наступною сходинкою у їх шкільному житті.
             Свято закінчилось та спогади про нього будуть з нами назавжди. Гарної  Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

Переглядів: 183 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0