Головна » 2013 » Травень » 20 » СВЯТО МАТЕРІ
СВЯТО МАТЕРІ

Днями ми святкували міжнародне свято - ДЕНЬ МАТЕРІ.
Це свято вперше встановлене офеційно Конгресом США 8 травня 1914 року. Слідом почали відзначати це свято
23 країни світу, в тому числі і Україна, в другу неділю травня. Крім того, понад 30 країн відзначають це свято в інші
дні.
     Учні 5-А та 5-Б класів за сприянням класних керівників ЛІВАК МОНІКИ ЛАЙОШІВНИ, КРИНИЦЬКОЇ ТЕТЯНИ МИХАЙЛІВНИ
та заступника директора з виховної роботи ЗАЯЦЬ МАРІАННИ ЮРІЇВНИ організували та провели 16 травня 2013 року о 15 годині
на пл.Театральній СВЯТО МАТЕРІ куди було запрошено багато гостів, у тому числі і ФЛЕНЬКО В.Ю., заступник міського голови, БАБУНИЧ О.Ю., начальник Управління освіти Ужгородської міської ради, священик греко-католицької церкви о.Павло та багато інших.
      Свято пройшло організовано, діти проявили свій талант у мистецькому читанні віршів про найрідніших нам людей - наших мам та було виконано багато чудових пісень у виконанні учнів. Запрошені мами отримали від своїх вдячних дітей листівки з привітаннями, виготовлені власними руками та квіти. Від проведеного свята всі отримали багато задоволення і позитиву.

Переглядів: 142 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0