СВЯТО ЗНАНЬ - 7 Вересня 2013 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Вам подобається вчитися тут??

Головна » 2013 » Вересень » 7 » СВЯТО ЗНАНЬ
СВЯТО ЗНАНЬ

Перший дзвоник для учнів НВК в цьому році пролунав не на шкільному подвір'ї, як зазвичай, а на площі Шандора Петефі. Саме там 1 вересня вишикувалася урочиста лінійка.

Першачки були такі гарні. Всі учні, вчителі та батьки прийшли на свято із піднесеним настрієм. Пролунало багато привітень: спочатку від директора Л.В.Роман, потім - від міського голови, випускника цієї школи, В.В.Погорєлова, після цього всіх присутніх привітали заступник директора департаменту освіти, науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА В.Е.Тороні і представник ПО "Моє місто - Ужгород" Костянтин Куцов. Також на лінійці була присутня начальник управління освіти Ужгородської міської ради Бабунич О.Ю.
Успішного Вам навчального року любі учні та вчителі!

Переглядів: 169 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0