Умови конкурсного приймання учнів - 22 Березня 2011 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Як ви ввжаєте, яка користь від пробного оцінювання?

Головна » 2011 » Березень » 22 » Умови конкурсного приймання учнів
Умови конкурсного приймання учнів
  1. Конкурсний відбір та прийом учнів до 5 класу НВК проводиться згідно "Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназії, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл", зареєстрованої Мін'юстом України від 04.07.2003 року за № 547/7868 та затвердженої Наказом МОН України від 19.06.2003 року за № 389, на підставі Статуту НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів».
  2. Прийом учнів до НВК проводиться на підставі заяв батьків або осіб, які їх замінюють, за результатами вступних випробувань. До заяви додається копія табеля успішності учня за минулий навчальний рік.
  3. Випробування в рамках основного конкурсного приймання проводяться впродовж червня.
  4. У конкурсному відборі беруть участь учні незалежно від місця проживання.
  5. Для проведення конкурсних випробувань у НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.» створюється приймальна комісія, склад якої затверджується наказом директора за погодженням з радою НВК і яка складається з двох предметних комісій та членів приймальної комісії. Головою конкурсної комісії є директор закладу, який несе персональну відповідальність за організацію та проведення конкурсного відбору учнів.
  6. За наявності вільних місць допускається додаткове конкурсне приймання (серпень), яке має бути організоване таким чином, щоб зарахування учнів відбулося не пізніше, ніж за тиждень до початку нового навчального року.
  7. Додаткове конкурсне приймання може відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне. При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.
  8. Конкурсний відбір у 6-11 класи відбувається в письмовій формі з української мови та математики за завданнями, затвердженими методичною радою НВК.
  9. Не допускається застосовування тих самих варіантів завдань для випробувань, що відбуваються у різні дні.
  10. Вступ у п’ятий клас НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.» включає комплексне випробування, що містить тестові завдання з української мови та математики.
  11. Варіанти завдань (тестів) розробляються методичними об'єднаннями вчителів початкових класів, української філології та математики. Відбір варіантів завдань (методом жеребкування) здійснюється в день проведення вступного випробування в присутності батьків, членів комісії, спостерігачів, представників управління освіти Ужгородської міської ради.
  12. Після закінчення випробовувань письмові роботи шифруються головою приймальної комісії та передаються для перевірки членам цієї комісії без титульної сторінки. Дешифруються роботи головою предметної комісії після виставлення оцінок. Письмові роботи учасників відбору зберігаються у директора НВК протягом 1 року.
  13. Для проведення конкурсного випробування у письмовій формі вступникам видається папір зі штампом НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.».
  14. Обсяг і тривалість написання вступниками письмових робіт визначає голова конкурсної комісії.
  15. Результати випробувань оформляються у вигляді протоколу відповідної предметної комісії і оголошуються у письмовій формі для загального ознайомлення всіх його учасників не пізніше ніж через 2 дні після проведення цих випробувань у приміщенні закладу.
  16. Підсумки конкурсу підводяться на засіданні конкурсної комісії, яка приймає рішення про зарахування до НВК.
  17. Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.»  наказом директора, що видається на підставі рішення конкурсної комісії.
  18. У разі незгоди з рішенням конкурсної комісії, батьки (особи, що їх замінюють) і учні можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією
    Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання.
  19. Для розгляду апеляцій створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначається закладом за погодженням з відповідним органом управління освітою.
    Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляцій забороняється.
  20. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовільняють осіб, які подали апеляцію, останні можуть звернутися до відповідного органу управління освіти, який створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.
  21. Контроль за організацією, проведенням випробувань і зарахуванням учнів до НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.» здійснюється управлінням освіти Ужгородської міської ради.
  22. Поза конкурсом до НВК зараховуються при наданні відповідних документів учні - переможці міських олімпіад з математики , української мови, що проводилися у 2011 році серед учнів 4-х класів шкіл міста Ужгорода відповідно до Статуту НВК.
  23. Діти, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі якої їм надається право участі у повторних конкурсних випробуваннях, терміни проведення яких визначає директор НВК. Учні, які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до наступних випробувань не допускаються.
  24. Без вступних випробувань можуть зараховуватися учні 6-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Ужгорода, які стали переможцями або призерами ІІ-ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, І-ІІІ етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт членів МАН згідно Статуту НВК.
  25. Учні, які зараховані до НВК «УжЕЛ, ЗОШ І-ІІ ст.», але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку, відраховуються з навчального закладу, а на звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.
  26. Умови конкурсного відбору затверджуються на спільному засіданні педагогічної ради НВК та ради НВК.

Переглядів: 213 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0