Володимир Смоланка розповів, що пішов до школи завчасу - 1 Вересня 2012 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Чи підтримуєте Ви введення зовнішнього незалежного оцінювання?

Головна » 2012 » Вересень » 1 » Володимир Смоланка розповів, що пішов до школи завчасу
Володимир Смоланка розповів, що пішов до школи завчасу
     В. Смоланка у День Знань відвідав  Ужгородський економічний ліцей, із якими його поєднують чимало друзів, веселі спогади про міжшкільні змагання, спільні дискотеки. Володимир Смоланка пригадує дзвоники подальших шкільних років: чекав їх із певним переживанням, адже хотілося якнайскоріше зустрітися із шкільними друзями, подивитися, як вони змінилися, дізнатися, що встигли за літо, де побували тощо. «У старших класах ми навіть чекали першого дзвоника, щоб подивитися, хто з хлопців якої довжини волосся відростили за літо. Хоча у перші шкільні дні нас, звичайно, змушували його обстригти», - згадує В. Смоланка.
     В.Смоланка також поділився власним баченням необхідної реформи у освітній сфері: «По-перше, необхідно змінити ставлення держави до педагогів. Насамперед вони заслуговують гідної оплати та умов праці. По-друге, українська освіта потребує системних змін. І це стосується усіх її сходинок: садочків, шкіл, університетів. Зокрема, нагальною потребою є надання більшої самостійності навчальним закладам — з тим, щоб сам колектив вирішував, яким чином йому розпоряджатися своїм бюджетом».

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 118 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0