Головна » 2012 » Лютий » 13 » З Днем Святого Валентина!
З Днем Святого Валентина!

Свято всіх закоханих на честь Святого Валентина (древнехристианского мученика), що був страчений приблизно в 270 році н.е. 14 лютого.

У ті часи властолюбний імператор Клавдій II зауважав, що самі сміливі й розпачливі воїни, готові битися до кінця в боях, це неодружені чоловіки. Тому ввів заборону на заміжжя. Святий Валентин на правах священика тайкома робив обряди священного шлюбу серед люблячих сердець.

Але всі таїнства були розкриті й Святого Валентина заточили у в'язниці. Там він зустрів прекрасну дівчину, дочку наглядача, у яку закохався без пам'яті. Перед трагічною смертю Святий Валентин, змучений стражданнями по своїй дамі серця, написав любовний лист, у якому виразив всі свої наболілі почуття до неї. Це послання й дало народження тепер уже всім відомим валентинкам.

У день Святого Валентина є одна цікава традиція – виражати любовні почуття в анонімному листі, тим самим створюючи певну заворожливу інтригу для одержувача загадкового повідомлення.

Самотні дівчата, що запекло вірили у свою долю, як поздоровлення на День Святого Валентина що одержали валентинку-анонімку від таємного шанувальника-поклонника, можуть знайти щасливий союз зі своїм обранцем, коли його зустрінуть на своєму шляху.

День Святого Валентина придбав неординарні форми святкування в різних країнах світу. Цікаво, що в Англії визнанням у любові обсипають не тільки близьких серцю людей, але й не менш гаряче улюблених домашніх тварин. А в Японії в ролі одержувача любовних валентинок і подарунків виступає сильна статьт, таким чином, жінки влаштовують їм чоловічий «день 8 Березня».

Переглядів: 313 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0