Засідання міського методичного об’єднання практичних психологів - 25 Квітня 2015 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Ваша майбутня професія

Головна » 2015 » Квітень » 25 » Засідання міського методичного об’єднання практичних психологів
Засідання міського методичного об’єднання практичних психологів

22 квітня 2015 року на базі НВК відбулося засідання міського методичного об'єднання практичних психологів освітніх закладів на тему "Роль психологічної служби у розвитку посередництва вирішення конфліктних ситувцій в освітніх закладах".

З презентацією виступила заступник директора з навчальної роботи Пойда Н.М.. Практичний психолог закладу Скомська В.В. підготувала доповідь на тему "Запровадження шкільної служби розв'язання конфліктів в освітніх закладах".

По закінченню теоретичного виступу учасники МО (практичні психологи шкіл міста) перейшли до проведення практичного заняття "Шкільна служба розв'язання конфліктів". В ході заняття учасники вирішували запропоновані їм різноманітні конфліктні ситуації та зображали їх вирішення у схемах.

Після закінчення практичної частини розпочався святковий концерт учнів закладу під керівництвом заступника директора з виховної роботи Заяць М.Ю., присвячений Всеукраїнському дню психолога, який відзначається 23 квітня.

Аналізуючи відвідані заходи, психологи міста дали їм високу оцінку та отримали методичні рекомендації.

Переглядів: 119 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0