Засідання міського методичного об’єднання вчителів світової літератури - 19 Квітня 2015 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"

Головна » 2015 » Квітень » 19 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів світової літератури
Засідання міського методичного об’єднання вчителів світової літератури

15.04.2015 р. згідно плану роботи управління освіти Ужгородської міської ради на базі НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І –ІІ ступенів» відбулося засідання міського методичного об’єднання  «Компаративний підхід до вивчення світової літератури в сучасній школі»  для вчителів світової літератури ЗНЗ міста Ужгорода.

З привітальним словом до присутніх звернулася директор НВК Роман Л.В., яка презентувала заклад в цілому та роботу вчителів світової літератури зокрема.

З програмою засідання присутніх ознайомила голова ММО  Пономарьова В.Г.

Досвід роботи методичного об’єднання вчителів закладу з даної теми презентувала вчитель світової літератури Дземюк Н.І., яка розповіла про історію виникнення компаративістики, про значення компаративних досліджень на уроках світової літератури, учених-філологів, які займаються компаративістикою в Україні та за її межами.

Вчителями світової літератури Акіньшиною Є.С. та Дідик Т.Т. було проведено  два  відкритих уроки з елементами  компаративістики. На уроці в 6 класі «Проблеми життя і смерті в оповіданні Джека Лондона «Жага до життя»»  було продемонстровано ефективні шляхи компаративного аналізу художнього твору у порівнянні з твором О. Довженка «Воля до життя» (вчитель Дідик Т.Т.). На уроці у 8 класі «Світ тримається на диваках» (за романом Д.Сервантеса «Дон Кіхот» було проведено порівняння з «Притчею про Сервантеса і Дон Кіхота» Хорхе Луїса Борхеса  (вчитель Акіньшина Є.С.).

Вчитель Цоцко М.І. підготувала з учнями старших класів   літературну вітальню «Ехо кохання». Проведені заходи засвідчили, що в навчальному закладі і на уроках світової літератури, і в позаурочний час велика увага приділяється творчому розвитку особистості.

Під час практичної роботи в групах вчителі міста продемонстрували практичні навички здійснення компаративного аналізу  на прикладі зіставлення творів зарубіжних і українських письменників.

Під час обговорення відвіданих заходів учителі світової літератури ЗНЗ міста висловили свою вдячність за цікавий і корисний матеріал, представлений на засіданні ММО.

Переглядів: 210 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0