Зустріч учнів ліцею з ветераном Великої Відчизняної війни Ластовкою Любов’ю Федорівною - 17 Травня 2013 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"
Головна » 2013 » Травень » 17 » Зустріч учнів ліцею з ветераном Великої Відчизняної війни Ластовкою Любов’ю Федорівною

8 травня 2013 року в нашому ліцеї відбулась зустріч учнів ліцею та 9-х  класів з ветераном Великої Вітчизняної війни Ластовкою Любов’ю Федорівною.

Любов Федорівна не дивлячись на похилий вік (їй у цьому році виповнилось 92 роки) радо погодилась поділитися з учнями ліцею спогадами про своє минуле, про участь у боях за північний Кавказ.

Л.Ф.Ластовка проходила службу у військах спостереження, повідомлення та зв'язку  що забезпечували охорону авіаційних баз аеродромів. Під час війни вона втратила чоловіка, який був льотчиком винищувачем і загинув у бою, а також півторарічну доньку, яка тяжко захворіла та померла.

Учні уважно вислухали цікаві оповідання Любові Федорівни, задавали їй численні запитання, а на завершення зустрічі привітали ветерана букетом квітів, а також урочистою частиною-віршами подяки, яку підготували учні 8-Б класу.

Зустріч з ветераном війни Л.Ф.Ластовкою була організована за участі вчителя історії ліцею Мазура Віктора Борисовича.

Переглядів: 111 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0