Зустріч з воїном-афганцем, капітаном запасу Дедяком Миколою Богдановичем - 1 Березня 2013 - НВК"Ужгородський економічний ліцей"
Головна » 2013 » Березень » 1 » Зустріч з воїном-афганцем, капітаном запасу Дедяком Миколою Богдановичем
Зустріч з воїном-афганцем, капітаном запасу Дедяком Миколою Богдановичем

27 лютого 2013 року в НВК відбулася зустріч учнів 9-х класів з воїном-інтернаціоналістом, капітаном запасу Дедяком Миколою Богдановичем. Микола Богданович змістовно розповів учням про бойові події в Афганістані, про нелегке, солдатське життя, про подвиги і поразки Радянської Армії. Свою розповідь і спогади він збагатив показом великої кількості фотографій. Учні побачили його побратимів, які пліч-о-пліч воювали з Миколою Богдановичем. Пам’янули хвилиною мовчання тих, хто загинув у цій безглуздій війні. Такі безпосередні зустрічі з живими учасниками бойових дій залишають яскравий спогад у пам’яті дітей і не залишають байдужими їх молоді серця і душі.

Переглядів: 191 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0