Головна » Статті » Цікаві теми

До якого типу відноситься саме ваша сім’я?

   1. Сім’ї, у яких панують дружні стосунки між усіма членами. Батьки добре знають, чим цікавиться їхня дитина, поважають її, намагаються тактовно допомагати, підтримувати.

     2. Сім’ї, у яких існують доброзичливі взаємини між батьками і дітьми, утім, батьки прагнуть повсякчас впливати на інтереси, захоплення, уподобання дітей. Між дорослими й дітьми спостерігається певна дистанція.

     3. Сім’ї, де батьки багато уваги приділяють таким питанням, як добробут дитини, її здоров’я і навчальна діяльність. Головна мета виховання дорослими вбачається у тому, щоб дитина успішно закінчила школу і вступила до ВУЗу, одягалася не гірше за інших. Зазвичай, у таких сімя’х духовний світ дитини прихований від батьків. При цьому вони й не намагаються його пізнати. Дуже часто батьки заперечують навіть можливість існування у дитини бажань, інтересів, прагнень, що не відповідають їхнім власним.

     4. Сім’ї, у яких мають місце непедагогічні дії дорослих, неповага до дитини, прискіплива увага до неї, недовіра, тілесні покарання. Ставлення дітей до батьків найчастіше характеризується недружелюбністю. Таким дітям також важко спілкуватися з ровесниками.

     5. Неупорядковані сім’ї, де батьки конфліктують між собою і з дітьми, зловживають алкоголем, виявляють жорстокість. У 30% випадків така поведінка дорослих спричинює антисоціальні вчинки дітей.

Категорія: Цікаві теми | Додав: Мaster (19.03.2010)
Переглядів: 323 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]