Головна » 2013 » Жовтень » 3 » 95-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського
95-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського

У вересні  цього року вся педагогічна громадськість України  відзначила 95-річчя від дня народження В.О.Сухомлинського. Педагогічні ідеї великого Добротворця живуть і розвиваються, знаходять своє втілення у роботі загальноосвітніх закладів міста.

27 вересня у НВК „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І –ІІ ступенів”, з метою вшанування пам’яті видатного педагога, проведений круглий стіл на тему: «Педагогічна спадщина В.О.Сухомлинського в практиці впровадження особистісно-орієнтованого навчання і виховання сучасної школи».

Із вступним словом „В.О.Сухомлинський: діалог із сучасністю” виступила директор закладу Роман Л.В., яка наголосила на значимості педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського в сучасних умовах, актуальності його теоретичних положень  й методичних знахідок щодо формування творчої особистості учнів.

Із цікавістю педагоги НВК слухали заступника директора з НВР Звонар М.В. про суть педагогічних ідей В.О.Сухомлинського як  концептуальної основи розвитку обдарованості в сучасній школі, а також заступника директора з НР Пойду Н.М., яка розкрила актуальність в умовах сьогодення поглядів  В.О.Сухомлинського на творчий розвиток учителя та шляхи піднесення його професійної майстерності.

У обговоренні прийняли участь вчитель початкових класів Гойдаш В.І. , заступник директора з ВР Заяць М.Ю.

По закінченню круглого столу були прийняті рекомендації щодо подальшого удосконалення роботи з впровадження ідей В.О.Сухомлинського щодо формування й розвитку творчої особистості протягом 2013-14 н.р.

Переглядів: 262 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0