Головна » 2014 » Грудень » 30 » Акція на підтримку наших воїнів, які перебувають в зогі АТО
Акція на підтримку наших воїнів, які перебувають в зогі АТО

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи від терористів свободу, незалежність та територіальну цілісність нашої України. На жаль, сотні молодих хлопців отримали поранення та знаходяться на лікуванні у шпиталях та лікарнях. У складний для нашої країни час діти проявляють свої найкращі патріотичні почуття, підтримуючи морально українську армію.

Саме тому учні та педагоги нашого закладу з великим задоволенням та трепетом взяли участь у благодійних акціях на підтримку наших воїнів, які перебувають у зоні АТО.  Учасники акції – креативна учнівська молодь, яка долучилась до патріотичного руху дітей та молоді заради єднання України, заради миру та щасливого майбутнього. Учні молодших класів надіслали на передову захисникам Вітчизни малюнки та щирі листи, у які вклали часточку душі і любові юних патріотів України. Учні 5-9 класів на уроках трудового навчання зв’язали 5 маскувальних сіток, які передали волонтерам. Лідери учнівського самоврядування провели благодійний ярмарок-продаж ялинкових прикрас, старшокласники разом з вчителями долучилися до збору коштів для закупівлі теплих шкарпеток для бійців-учасників АТО.

Переглядів: 197 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0