Головна » 2018 » Квітень » 4 » День відкритих дверей в Новопечерській школі,
11:25
День відкритих дверей в Новопечерській школі,
Вікторія Биркович 

24 березня відбувся День відкритих дверей в Новопечерській школі, де з'їхались освітяни з усієї України. Це був насичений день! Майстер-класи, зустріч з друзями Топ 20, активний відпочинок та веселе спілкування запам'ятаються надовго!!! 
Я мала змогу взяти участь в цьому заході, поділившись досвідом освітянського десанту, а саме: "Освіта в ОАЕ, школи та навчання в м.Дубаї". Потім на майстер-класі презентувала інтегрований курс "Культура добросусідства", його мету, актуальність, результативність.(Автор курсу Маргарита Араджиони). Адже цей курс допомагає мені виховати толерантних особистостей, свідомих громадян і патріотів своєї Батьківщини, допомагає у формуванні моральних цінностей учнів, почуття емпатії, знижує агресивність учнів, розвиває навички успішної комунікації, мирного розв’язання конфліктних ситуацій та як взаємодіяти у роботі з батьківським колективом. Використала вправи: «Самопрезентація», «Екологічний клубок», «Будинок і дерево», «Інвентаризація проблем», «6 хустин», «Дружнє сімейне коло», руханку «Олені», які допоможуть педагогам створити позитивну атмосферу, турботливі відносини з учнями та батьками. 
Щиро дякую кожному учаснику за активність, щирість, зацікавленість. Я впевнена, що саме з такими креативними, талановитими, з активною позицією освітянами, новій українській школі бути! Адже #ВчителіВажливі!
Дякую неймовірним Зої Литвин та Оленці Северенчук за таку можливість, за нові знайомства! Ви надихнули мене до нових вчинків та нових ідей!

Переглядів: 181 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]