Головна » 2013 » Травень » 30 » Екскурсійна поїздка до Мукачева
Екскурсійна поїздка до Мукачева

29 травня 2013 року найкращі учні НВК у супроводі чотирьох педагогів Лівак М. Л., Шапран О. М., Палагонич М. І. та Криницької Т. М. прийняли участь у екскурсійній поїздці до Мукачева за сприянням депутата Обласної ради Чубірко Володимира Володимировича.

Учні 5 – 8 класів мали можливість відвідати Середньовічний замок «Паланок». Дуже цікаву і змістовну екскурсію провів гід-ексурсовод Пало Худіш. Учні стали учасниками інтерактивної гри «Завойовники замку» і крок за кроком знайомились із історією створення дивовижних споруд.

Діти пройшли чотири внутрішні лінії оборони замку, побувавши в ролі завойовників:

·       Рів із підйомним мостом;

·       Нижній замок із двома бастіонами (східним і західним);

·    Середній замок;

·       Верхній замок.

Кожний замок, який входить до складу Мукачівського замку – це ціла система цікавих будівель.

Учні побачили пам’ятники Федору Корятовичу, подільського князя, який приймав активну участь у будівництві замку та пам’ятник княгині Трансільванії Ілоні Зріні та її десятирічного сина Ференца Ракоці ІІ, побачили криницю глибиною у 68 метрів, почувши цікаву легенду її створення.

У замку побував свого часу (1847 року) і видатний угорський поет Шандор Петефі, про засвідчує меморіальна дошка.

Далі на нас чекала піша прогулянка центорм міста Мукачево із багатим історичним минулим.

Загалом екскурсія вдалася, учні та педагоги отримали масу задоволень і вражень.

Переглядів: 224 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0