Головна » 2014 » Жовтень » 20 » І етап V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

кафедра вчителів української мови та літератури на відкритті конкурсу

09 жовтня 2014 року в НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І – ІІ ступенів» відбулися урочистості з нагоди відкриття І етапу V Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Тараса Шевченка.

участники конкурсу на  відкритті

Метою цього конкурсу є виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю, формування готовності творити добрі справи задля рідної Батьківщини.

Вчителями-філологами були розроблені завдання для кожної категорії учасників конкурсу за віком та було забезпечено їх конфіденційність до моменту оприлюднення.

Конкурсні завдання складаються з двох творчих робіт: мовно

го спрямування – твір-мініатюра та літературного спрямування – твір-розум літературної або вільної тематики.      Запропоновані до ваги учнів завдання сприяють розкриттю не тільки мовних та літературних знань учнів, а й творчих здібностей учасників конкурсу.

Творчі роботи оцінюватимуться за 12-бальною системою за такими критеріями:

• оригінальність розкриття теми;
  • продумана композиція твору;
  • наявність власних роздумів та спостережень;
  • володіння на достатньому рівнях засобами художньої виразності (метафорами, епітетами, порівняннями тощо);
  • висока орфографічна та пунктуаційна грамотність.

Було створено шкільне журі у наступному складі:

• Роман Л. В. – голова журі, директор НВК;
  • Пойда Н. М. – член журі, заступник директора з НР;
  • Глушко В. В. – член журі, вчитель української мови та літератури, голова ШМО вчителів української мови та літератури;
  • Лівак М. Л. – член журі, вчитель української мови та літератури;
  • Глеба М. О. – член журі, вчитель української мови та літератури;
  • Рурич Р. Ф. – член журі, вчитель української мови та літератури,

яке визначить шість кращих творів, а саме три від старшої категорії, три від середньої вікової категорії.

Замітку підготувала вчитель української мови та літератури

Лівак Моніка Лайошівна

Переглядів: 202 | Додав: kissyura | Рейтинг: 2.0/1