Головна » 2010 » Квітень » 30 » Про підсумки конкурсу
11:04
Про підсумки конкурсу
Про міський конкурс "Web – сайт навчального закладу".
28 квітня в Ужгородській гімназії відбулось нагородження учасників міського конкурсу Web – сайт навчального закладу. Міський конкурс був покликаний спонукати учасників освітнього процесу до освоєння знань про сучасні інформаційні технології; підтримати творчі ініціативи щодо створення інформаційних-освітніх ресурсів; забезпечити входження в єдиний світовий інформаційний простір.
1. МЕТА КОНКУРСУ Стимулювання створення, виявлення, популяризації і підтримки веб-сайтів закладів освіти м.Ужгорода. Розвиток інформаційного освітнього простору регіону
2. ЗАВДАННЯ КОНКУРСУ Стимулювання змістовного наповнення сайтів закладів освіти, постійного їх оновлення; Просування ІТ-технологій серед учасників навчально-виховного процесу; Використання мережі Інтернет для освіти; Розвиток інфраструктури єдиного освітнього інформаційного простору; Впровадження нових освітніх технологій і принципів організації навчально-виховного процесу з використанням інформаційних технологій; Підвищення інтересу працівників освіти до активного використання ІКТ для вирішення завдань модернізації освіти; Сприяння діалогу між школою і сім’єю, батьками і дітьми, вчителями і учнями; Визначення ступеня підготовленості учасників навчально-виховного процесу в галузі ІКТ.
      З цією метою 28 серпня 2009 року на методичному об’єднанні вчителів інформатики м.Ужгорода Левандович Валентина Іванівна ( голова методоб’єднання, вчитель вищої категорії, "вчитель-методист" НВК "Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів") запропонувала провести міський конкурс " Web – сайт навчального закладу ". Вчителі підтримали її та прийняли рішення про проведення в період з 11 листопада 2009 року по 22 березня 2010 року міського конкурсу Web-сайтів загальноосвітніх установ, затвердили Положення про міський конкурс, склад оргкомітету, журі конкурсу.
Міський конкурс проводився заочно по номінації "Кращий сайт міської загальноосвітньої установи". Заочний етап припускав експертизу матеріалів, присланих на конкурс. За підсумками заочного етапу вибиралися переможці і призери в оголошених номінаціях. До участі в конкурсі допускалися закінчені (такі що працюють) сайти закладів освіти, як офіційні, так і неофіційні, створені силами учасників загальноосвітнього процесу (учнями, вчителями та ін.). Обов’язковим критерієм участі сайту в конкурсі було наявність змісту, який оновлюється.
На засіданні журі міського конкурсу " Web – сайт навчального закладу " від 24 березня 2010 року, переглянувши подані на конкурс роботи учнів шкіл міста Ужгорода, комісія прийшла до наступних висновків: 1.Розподілити місця серед учасників конкурсу по номінації "Кращий сайт міської загальноосвітньої установи" за сумарними балами таким чином:
І місце в конкурсі  – Угорськомовна гімназія ( Климко Анатолій, учень 7 класу, вчитель Біро Ф.Г.)
ІІ місце в конкурсі НВК "Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів" (Дуран Валентин, учень 9-А класу, вчитель Левандович В.І.)
ІІ місце в конкурсі – Багатопрофільний ліцей "Інтелект"-ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 (Рігель Олександр, учень 9-Б класу, вчитель Станкович Т.С.)
ІІІ місце в конкурсі – ЗОШ №5 (Петрова Вероніка, учениця 9-Б класу, вчитель Юрков Т.О.)
ІІІ місце в конкурсі – ЗОШ №8 ( Тарасенко Віктор, Попович Ігор, учні 11-Б класу, вчитель Шаркадій І.В.)
2. Розподілити місця серед учасників конкурсу в окремих номінаціях:
У номінації "Ефективне використання":
І місце – ЗОШ № 8 (Ільченко Володимир, учень 10-Б класу, вчитель Шаркадій І.В.)
У номінації "Дизайн":
І місце – Багатопрофільний ліцей "Інтелект"-ЗОШ І-ІІІ ступенів №11 (Нігріні Віктор, учень 8-Б класу, вчитель Станкович Т.С.)
У номінації "Інформаційне наповнення сайту":
І місце – НВК "Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів" (Дуран Валентин, учень 9-А класу, вчитель Левандович В.І.)
ІІ місце – ЗОШ №5 (заступник директора з виховної роботи Симкович М.О.)
            З ініциативи та безпосередньої участі голови методоб’єднання Левандович В.І. та вчителя інформатики ЗОШ №8 Шаркадій І.В. був створений сайт методичного об’єднання вчителів інформатики м.Ужгорода за адресою http://met-inform-uzh.ucoz.ua/ Сайт спрямований здійснювати підтримку та допомогу як вчителям початківцям, так і досвідченим вчителям. Переможці та призери отримали призи від Регіонального відділення УСПП в Закарпатській області. Окремо хочеться сказати про додаткову номінацію за сервісну функцію сайту, запроваджену з ініціативи депутата міськради Ігоря Барана, а саме, за розміщені на шкільній сторінці домашні завдання. Тут перемогу отримала сторінка Багатопрофільного ліцею "Інтелект" ЗОШ №11 http://licejintelekt.at.ua/ Учні ліцею у випадку відсутності на уроках а також батьки можуть отримати інформацію щодо домашніх завдань ( поки лише для старших класів). Це може стати незамінним у випадку, наприклад, затяжних карантинів, таких, як восени минулого року.
Переглядів: 469 | Додав: kissyura | Рейтинг: 4.5/2
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]