Головна » 2012 » Травень » 3 » ПРОЩАВАЙ ШКОЛО!
ПРОЩАВАЙ ШКОЛО!

Сьогодні, 3 травня, для українських одинадцятикласників пролунає останній дзвоник.
Як відомо, у зв'зку із проведенням в цьому році Чемпіонату Європи з футболу змінені строки завершення навчання в школах, держатестації та проходження незалежного тестування.
Останній  день занять у 11-х класах - 3 травня, у 9-х класахв - 11 травня, учні всіх інших класів будуть вчитися до 25 травня.
Нагадаємо, з 4 по 11 травня випускники 11-х класів будуть здавати державну підсумкову атестацію та вже 12-13 травня для них пролунає останній дзвоник. У дев'ятикласників держатестація почнеться 14 та продовжиться до 30 травня, а 31 травня - 1 червня - випускні.
З 14 травня по 7 червня по всій країні буде проведено зовнішнє незалежне тестування
.

Переглядів: 240 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0