Головна » 2015 » Березень » 14 » Учні нашого закладу поділились своїми іграшками з дітьми-переселенцями
11:52
Учні нашого закладу поділились своїми іграшками з дітьми-переселенцями

У середу, 4 березня, в актовому залі НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів» активісти учнівського врядування закладу подарували дітям зі Сходу свої іграшки. Переселенці з Донбассу не мають змоги зараз купувати іграшки для дітей, адже потрібно зосереджуватись на найнеобхіднішому

 

Збір дарунків проводився силами учнів навчального закладу протягом минулого навчального семестру. Паралельно, учениці 10-го класу – Куштан Наталія, Чорнак Анна, Іванишин Даніела та решта активу закладу підготували розважальну програму для дітей, а члени ГО «Закарпатська громада» організували перегляд українського мультсеріалу «Лис Микита».

 

В той же час, за ініціативи переселенців Ужгорода та за сприяння «Закарпатської громади» у суміжному приміщенні ліцею відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб з метою об’єднання у єдину спілку для самодопомоги і взаємопідтримки, адже подібні процеси вже налагоджені в багатьох областях України.

До заходу долучилися також представники Закарпатського обласного та Ужгородського міського центру зайнятості, які презентували Програму працевлаштування та професійного навчання внутрішньо переміщених осіб на 2015 – 2016 роки.

http://zakarpattya.net.ua/News/136837-V-Uzhhorodi-pereselentsi-initsiiuiut-ob%E2%80%99iednannia-u-iedynu-spilku-dlia-samodopomohy-i-vzaiemopidtrymky

 

Переглядів: 201 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]