Головна » 2013 » Травень » 17 » . Урочистий день прощання з Букварем
. Урочистий день прощання з Букварем

У НВК „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І –ІІ ступенів” відбу­лися традиційні святкування для першокла­сників, присвячені вшануванню пер­шої книжки школярів. В актовому залі школи зі­бралося багато жданих  гостей – вчителів, учнів початкових класів та батьків. Урочистий  день прощання з Буква­рем відзначили учні 1-А класу (класний керівник К.І.Петюшка ) та 1–Б класу (М.І.Бреза-Кривлянська). Святкування  яскраво відтворили частинку навчального процесу, який діти  засвоїли в першому класі. Учні із захопленням розповідали ві­рші, співали пісні, танцювали, демонстру­вали інсценівки. Натомість отримували щирі зичення шкільних удач від вчителів та батьків.

Гармонійно прикрасили яскравістю шкільне свято пісні у виконанні першокласників, виступи яких  підготувала вчитель музичного мистецтва Заяць М.Ю.

Знайомили першачків із новими шкіль­ними підручниками  Читанкою, Рідною мовою, Математикою,  знання з яких  надалі вони опановуватимуть, п’ятикласники закладу.

Радо привітала першо­класників із приємною по­дією в їх житті директор закладу Роман Л.В., яка побажала учням подальших успіхів у навчанні, гарного літнього відпочинку та вручила кожному першокласнику пам’ятні дипломи.

Батьки пишалися своїми дітьми, дяку­вали їх вчителям та вдоволено фіксували свято на фотоплівки.

Подяку шкільному колективу висловив присутній на святі заступник мера В.Фленько, який відмітив сумлінну працю вчителів високою оцінкою  майстерності й  старанності за про­явлену турботу до своїх вихованців
Переглядів: 283 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0