Головна » 2015 » Березень » 3 » ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
ВШАНУВАННЯ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Історія будь-якого народу містить періоди, дати, які є доленосними в його житті. Зима 2013 року змінила всіх нас і Україну. Страшний розстріл людей у мирний час сколихнув увесь світ, не залишивши байдужою жодної душі.    Учні та вчителі НВК „Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ступенів”

20 лютого вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за краще майбутнє України. Урок-реквієм „У нашій пам'яті вони назавжди залишились …” підготували учні 6-А та 8-А класів. Всі присутні в скорботі схилили низько голови перед пам'яттю загиблих. Ведучі читали вірші, лунала скорботна мелодія „Пливе кача…”, звучали імена і прізвища Героїв Небесної Сотні і заклики, щоб пам'ятати і не забувати героїчні сторінки нашої історії, коли проливали свою кров патріоти. Адже, хто не знає минулого, той не вартий майбутнього.

Переглядів: 300 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0