Головна » 2015 » Квітень » 19 » Засідання міського методичного об’єднання вчителів світової літератури
18:35
Засідання міського методичного об’єднання вчителів світової літератури

15.04.2015 р. згідно плану роботи управління освіти Ужгородської міської ради на базі НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І –ІІ ступенів» відбулося засідання міського методичного об’єднання  «Компаративний підхід до вивчення світової літератури в сучасній школі»  для вчителів світової літератури ЗНЗ міста Ужгорода.

З привітальним словом до присутніх звернулася директор НВК Роман Л.В., яка презентувала заклад в цілому та роботу вчителів світової літератури зокрема.

   З програмою засідання присутніх ознайомила голова ММО  Пономарьова В.Г.

 Досвід роботи методичного об’єднання вчителів закладу з даної теми презентувала вчитель світової літератури Дземюк Н.І., яка розповіла про історію виникнення компаративістики, про значення компаративних досліджень на уроках світової літератури, учених-філологів, які займаються компаративістикою в Україні та за її межами.

Вчителями світової літератури Акіньшиною Є.С. та Дідик Т.Т. було проведено  два  відкритих уроки з елементами  компаративістики. На уроці в 6 класі «Проблеми життя і смерті в оповіданні Джека Лондона «Жага до життя»»  було продемонстровано ефективні шляхи компаративного аналізу художнього твору у порівнянні з твором О. Довженка «Воля до життя» (вчитель Дідик Т.Т.). На уроці у 8 класі «Світ тримається на диваках» (за романом Д.Сервантеса «Дон Кіхот» було проведено порівняння з «Притчею про Сервантеса і Дон Кіхота» Хорхе Луїса Борхеса  (вчитель Акіньшина Є.С.).

Вчитель Цоцко М.І. підготувала з учнями старших класів   літературну вітальню «Ехо кохання». Проведені заходи засвідчили, що в навчальному закладі і на уроках світової літератури, і в позаурочний час велика увага приділяється творчому розвитку особистості.

Під час практичної роботи в групах вчителі міста продемонстрували практичні навички здійснення компаративного аналізу  на прикладі зіставлення творів зарубіжних і українських письменників.

Під час обговорення відвіданих заходів учителі світової літератури ЗНЗ міста висловили свою вдячність за цікавий і корисний матеріал, представлений на засіданні ММО.

Переглядів: 412 | Додав: kissyura | Рейтинг: 0.0/0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]